Pěší turistika (trekking)
  
 • Seřadit::
  Expedice Bajkal - Mongolsko (Aktivní zájezd pro milovníky přírody)
  Cena: Call for price
  ID: TRS-MON01   Náročnost: dobrá fyzická kondice   
  Aktivní zájezd pro milovníky přírody, expedice podél jezera Bajkal v Rusku v první části a poté túry na koních v přírodním národním parku Terelj v Mongolsku. Daleko od ruchu měst se dotknete panenské přírody.
  Zájezd k úpatí štítu Bělucha
  Cena: 37,400 Kč
  ID: Alt 12   Náročnost: dobrá fyzická kondice   
  Altaj – tímto zvučným slovem byla kdysi nazvána rozsáhlá horská země v centrální části asijského kontinentu. Díky cestovatelům se od minulého století vžilo její rozdělení na Altaj Ruský, Mongolský a Gobijský. Dnes se tato ho...
  Kamčatský express
  Cena: 50,500 Kč
  ID: KAM01   Náročnost: nenáročné   
  Tento krátký, nasycený a na zážitky bohatý zájezd je vhodný pro lidi, kteří mohou vyčlenit na cestu na Kamčatku nejvýše jeden týden a kteří nejsou ochotni během túry trávit noc ve stanech.
  Kamčatský kaleidoskop
  Cena: 78,600 Kč
  ID: KAM02   Náročnost: dobrá fyzická kondice   
  Velmi zajímavý a nasycený kombinovaný zájezd, který Vás za relativně krátký čas seznámí s nejvýznamnějšími turistickými atrakcemi Kamčatky. Již po mnoho let stabilně velmi žádaný zájezd.
  Na návštévu k medvědúm (Kurilské jezero)
  Cena: 113,900 Kč
  ID: KAM03   Náročnost: dobrá fyzická kondice   
  Pokud chcete uvidět, jak lososi táhnou a jak skvěle je přitom loví naši medvědi na Kurilském jezeře, užít si úchvatnou krajinu kamčatských sopek, vystoupit na vrchol kráteru aktivního vulkánu, vykoupat se v léčebných termálních ...